ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CZ / EN
×

Infolinka: 776 548 544

CZ / EN

O nás

Nemovitosti nás baví více než 12 let.

Realitní kancelář iReality s.r.o. byla založena v roce 2008 týmem makléřů s několikaletými zkušenostmi v oboru.

Jako výhodu naší firmy bychom rádi vyzdvihli malý tým, který úzce spolupracuje, nejedná se tak o konkurenci mezi makléři jako ve velkých realitních kancelářích a franšízových sítích.

Důležitý je pro nás individuální přístup ke každému klientovi, zaměřujeme se na jeho konkrétní potřeby a naším cílem je uspokojit jakoukoliv poptávku v co nejkratším termínu.

Neděláme rozdíly ve velikosti zakázek.

Se stejnou pečlivostí se věnujeme jak prodeji luxusního domu, tak pronájmu malé garáže.

Realitní trh v Praze a okolí známe dokonale.

V Praze jsme jako doma, prodáme a pronajmeme vaši nemovitost v Praze a Středočeském kraji.

Rádi vám poradíme a zodpovíme veškeré dotazy z oblasti realit

Michal Růžek

Michal Růžek

jednatel a zakladatel iReality, s.r.o., realitní makléř, investor do nemovitostí, developer

  • Na realitním trhu jsem začínal jako makléř v sekci dlouhodobých pronájmů u realitní kanceláře Happy House Rentals. Brzy jsem obstarával pronájmy nejen zahraničním studentům, ale také zaměstnancům korporátních klientů (Škoda, Hyundai, Siemens, IBM, Exxon Mobile, Deloite a další). Po dokončení studia ČZU (obor Economics and Management v roce 2008, zakončeno titulem MSc., obdoba Ing. studia v anglickém jazyce) jsem založil vlastní společnost iReality, s.r.o.
  • Po několika letech budování sekce pronájmů, kdy jsem se zdokonalil mimo jiné v prezentaci nabízených nemovitostí (naučil jsem se fotit nemovitosti na profesionální úrovni), jsem se na přání klientů pustil také do prodejů. Pro lepší porozumění cenotvorby jsem vystudoval 4 semestrální obor „Odhadce nemovitostí“ zakončený závěrečnou zkouškou.
  • V průběhu posledních 12 let jsem si vybudoval nadstandardní vztahy s mnoha majiteli činžovních domů, i s drobnými investory (ke kterým sám patřím), a kterým pravidelně sháním spolehlivé nájemce či zajímavé investiční příležitosti. V roce 2018 jsem se vrhl na developerskou činnost a ke kolaudaci úspěšně dovedl dva dvoj-domy v obci Horoměřice a začal jsem s výstavbou 3 dvoj-domů v Nové Vsi pod Pleší. Pokud si myslíte, že bych vám také mohl pomoci s vašimi nemovitostmi (pronajmout, prodat, vyhledat, poradit), kdykoliv se na mě obraťte.
Michal Bukovecký

Michal Bukovecký

spoluvlastník iReality, s.r.o., realitní makléř (prodeje)

  • V oblasti realitních služeb se pohybuji více než 20 let. Svým stálým i novým klientům pravidelně vyhledávám převážně tzv. high-end nemovitosti na nejlukrativnějších adresách v Praze, ale i zajímavé nemovitosti na pražských předměstích a celém Středočeském kraji. Můžete se na mě obrátit i v případě, že byste rádi prodali nebo našli jakoukoliv specifickou nemovitost.
Monika Jarušková

Monika Jarušková

realitní makléřka (pronájmy), asistentka

  • Reality mě začaly bavit již v roce 2003, kdy jsem zajišťovala relokační a realitní servis pro zahraniční lektory jazykové školy The Language House TEFL.
  • Od roku 2010 jsem součástí iReality, s.r.o. a věnuji se převážně dlouhodobým pronájmům bytů. Vím, že dobrý makléř musí klientovi umět ve všem poradit, vysvětlit náležitosti nájemní smlouvy a musí se orientovat v občanském zákoníku, pravidelně se proto vzdělávám na školeních a seminářích pro makléře, nejen v oblasti práva, ale i on-line marketingu. Pokud se na nás obrátíte a svěříte nám vaši nemovitost, budu ta, která se postará o precizní realitní copywriting a zajistí propagaci na Facebooku.
Jan Černík

Jan Černík

realitní makléř

  • V realitách pracuji od roku 2005. Prošel jsem velkými i menšími realitními kancelářemi.
  • Na realitním trhu jsem se setkal s dobrým i zlým, a proto budu pro vás dělat vždy to nejlepší.

ÚSPĚŠNĚ ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

Koupě bytů 1+kk za účelem pronájmu i prodeje

Javorová čtvrť od Central Group, Horní Měcholupy

INVESTICE

Pronájem bytů 1+kk až 4+1 v činžovním domě

ulice Americká, Praha 2 – Vinohrady

PRONÁJEM

Pravidelný pronájem portfolia bytů italského investora

 

PRONÁJEM

Pronájem bytů španělského vlastníka

Na Zatlance, Praha 5 - Smíchov

PRONÁJEM

Neprodávejte za každou cenu. Prodejte s námi za maximální tržní cenu.

CHCI PRODAT RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

en iyi dershane ankara avukat

webdesign Media Home